DOROCZNE SPOTKANIE LOKALNYCH ORGANIZATORÓW TURYSTYKI

Drodzy organizatorzy wypoczynku atrakcji turystycznych w okolicach Jezioran !

Wzorem ostatnich dwóch lat, chcemy zebrać Was wszystkich przy dobrej kawie ( Galeria zaprasza) i zaprezentować sobie wzajemnie, krótko, szybko i atrakcyjnie wszystkie nasze oferty. To takie wzajemne szkolenie organizatorów, ale i szkolenie naszych pracowników Informacji Turystycznej, którzy w wakacje opowiadają o Waszej ofercie setkom turystów. Musimy znać Wasz aktualny status oferty, żeby móc precyzyjnie informować gości. Goście lubią aby to co im mówimy było zgodne ze stanem faktycznym.
Jak pewnie wszyscy wiecie w sieci siła, dlatego warto przyjść na spotkanie bo nawet jeśli macie pełne obłożenie w swoich pensjonatach, to „goście w deszczu się nudzą ” oraz uwielbiają korzystać ze wszelkich „warsztatów” i wyjątkowych ofert. Dlatego osoby oferujące noclegi muszą znać szczegóły ofert miejsc takich jak stadniny koni, restauracje, galeria, ośrodki welness itp.
Kolejna sprawa to nasza mapa turystyczna, na której część z Was jest ( tych co zapomnieli uiścić symboliczną 100 zł za druk bardzo o to prosimy na spotkaniu), są małe zmiany więc istnieje możliwość doklejenia swojej oferty do mapy, a także wstrzelenia się w dodruk, który będzie w przyszłym roku.
Kolejna sprawa to ekotarg, nasz zeszłoroczny współny hit, który uwielbiają turyści. W tym roku chcemy ruszyć od 1 czerwca i działać do 30 września. W związku z tym musimy złożyć prośbę do gminy i wszyscy muszą ją podpisać oraz wyznaczyć jakąś delegację, która umówi spotkanie z Burmistrzem.
Chcielibyśmy zachować warunki z poprzedniego roku, że Ekotarg jest wydarzeniem promującym lokalnych rolników i nie płącimy za teren. Fundacja dba o czystość i bezpieczeństwo. W tym roku realizujemy toaletę dla klientów w naszej galerii, także poziom komfortu korzystania z toalety bardzo się podniesie. Dlatego my na pewno zachowamy opłatę kibelkową 5 zł od stoiska, która pozwala nam sfinansować sprzątanie itp. Plakaty i ulotki są, więc rozdamy je Wam i poprosimy o promocję w swoich wsiach, żeby zachęcić innych rolników.

Agenda spotkania agroturystycznego / aby nie zabierać nikomu zbyt dużo czasu mamy konkretny plan spotkania / tak żeby zmieścić się w 2 godzinach.

1. Sprawy organizacyjne:  mapa, jak działała w zeszłym roku, uwagi, spostrzeżenia , pomysły. Czy ktoś nowy na mapę?- oferta wydruk mapy na sztywnym podkładzie – była taka potrzeba do pokojów w agroturystykach itp. – wymyśliliśmy na to formułę.- oferta dokupowania map dla swoich gości w cenie 2,50 dla osób będących na mapie / można do księgowego z tym się udać i „zatowarować” się na sezon.- osoby sprzedające mapę mapę /rozliczenia/kto chciałby nas w tym wesprzeć/ sklepy/restauracje ( marża dla sprzedającego 2,50 za szt.) a promocja całej naszej wspólnej oferty ogromna.- prośba o promocję galerii, ekotargu w swoich ośrodkach – wręczenie uczestnikom pakietów ulotek – pamiętajcie klienci kupujący w galerii to jedyna forma wsparcia finansowego działania społecznej IT. Nie wiemy czy w tym roku w ogóle będzie grant z gminy.

2. Podpisy pismo Ekotarg, delegacja. | Będzie przygotowane pismo proszące Gminę o zgodę na zajęcie terenu, musimy je wszyscy podpisać i wyznaczyć 3 osobową delegację, która umówi się z Burmistrzem na spotkanie, złoży pismo, porozmawia o warunkach itp.

3. Prezentacje Waszych ofert. Mogą być z telewizorem ( pliki jpg) lub bez 2-3 minuty na obiekt. Częściowo już się znamy, więc można opowiedzieć o nowościach itp.

4. Rozmowy luźne, pomysły, spostrzeżenia, wszelka wymiana informacji.

Jeśli macie w okolicy znajomych, którzy coś zaczynają zaproście ich.
My robimy kawę, herbatę, wodę jak kto ma fantazję może przynieść coś do kawy.

Pozdrawiamy zespół Galerii Revita Warmi

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK