Galeria Revita Warmia na szlaku Green Velo

Wczoraj 25.04.2017 Galeria Revita Warmia dołączyła do sieci „Miejsc Przyjaznych Rowerzystom” na szlaku Green Velo. Green Velo to wspaniały produkt turystyczny, który jest wielkim szlakiem rowerowym po polsce wschodniej z tak zwanym „łańcuchem atrakcji” – czyli siecią miejsc i ofert turystycznych wokół szlaku.

W naszym regionie przebiega odcinek Warmińsko-Mazurski ( Północny) Green Velo, my  jako Jeziorany niestety na samym szlaku nie jesteśmy, ( najbliższe miejsce okolice Lidzbarka Warmińskiego) ale organizator przewidział ok. 20 kilometrową izochronę ( czyli okrąg kreślony wokół trasy szlaku) na którym mogą mieścić się atrakcje dla rowerzystów. I tak Galeria Revita Warmia załapała się na ten obszar, dzięki czemu promujemy siebie, Jeziorany i naszą lokalną sieć agroturystyk i gastronomii na prawdę szeroko. Bo Green Velo to przede wszystkim program promocyjny i sieciujący. Także wchodzimy do nowej sieci i będziemy starali się spełnić krok po kroku wszystkie udogodnienia dla turystów rowerowych: stojaki pod galerią, narzędzia do remontu rowerów itp.

Poniżej zdjęcia z wręczenia certyfikatów, na zdjęciu Marcelina Mikułowska odbiera certyfikat od Pani Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Wioletty Śląskiej-Zyśk.

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK