Galeria Revita Warmia – miejscem przyjaznym rowerzystom

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Więcej o szlaku i atrakcjach wokół nas dla podróżników w zakładce Informacja Turystyczna Jeziorany i oczywiście jak do nas dotrzecie to w galerii.

PRZYPOMINAMY: W SEZONIE OD 1 MAJA DO 30 WRZEŚNIA DZIAŁĄMY 7 DNI W TYGODNIU, W NASZEJ GALERII OPRÓCZ SZTUKI Z WARMII I MAZUR ZNAJDZIECIE MAPY TURYSTYCZNE I TAJEMNE PRZEWODNIKI LOKALNE, KTÓRE MY SAMI ROBIMY, DO TEGO ZAWSZE PYSZNA KAWA, TOALETA ORAZ SOBOTNI EKOTARG CZYLI MIKRO TARG ŚNIADANIOWY GDZIE MOŻECIE DOSTAĆ PRODUKTY LOKALNYCH EKOROLNIKÓW. w KAŻDĄ SOBOTĘ OD 1 CZERWCA DO 30 WRZEŚNIA – NA PRAWDĘ WARTO NAS WTEDY ODWIEDZAĆ. więcej szczegółów o atrakcjach w naszej okolicy http://revitawarmia.org/informacja-turystyczna-jeziorany/

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK