Świąteczny Eko Targ już 22 grudnia od 15.00 do 17.00

W przedświąteczny piątek zapraszamy Was serdecznie na targ. Nasi dzielni targowcy przywiozą świeżutkie wiktuały, gotowe na wigilijny stół. Będą pierniki, pasztety, pierogi od najzacniejszych gospodyń. Nawet choinki. Oczywiście doskonała atmosfera której od lata tak bardzo nam brakuje. W galerii będziemy puszczać na projektorze programy Domo plus o Lefevrach i Mikułowskich, będzie sobie można radośnie z herbatą z prądem pooglądać.

Oprócz targu i filmów w galerii przedstawimy małą wystawę naszej nowej mieszkanki Very Kobylińskiej malarki i graficzki, która głównie zajmuje się tematem zwierząt, także doskonale uchwycone koniki i cała reszta menażerii do bezpośredniego wglądu z udziałem artystki w trakcie i po targu.

Kolejną sprawą, która będzie się odbywać przy okazji targu będzie dyskretna  (w czeluściach galerii) zbiórka funduszy ( poprzez zakupy fajnych artystycznych obiektów ) na rzecz Państwa Drejów, rodziców jednej z naszych artystek z galerii Natalii Tejs, którym spalił się dom. Także zachęcamy do wchodzenia do galerii i zakupienia sobie pięknych rzeczy w szczytnym celu odbudowy domu.

Oczywiście galeria będzie działać, będzie można zakupić prezenty, które my pięknie po wiejsku opakujemy.

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK