IV FORUM TURYSTYCZNE OKOLIC JEZIORAN

Zapraszamy na IV w historii Forum Turystyczne okolic Jezioran. To spotkanie podsumowujące prace nad mapą turystyczną 2018/2019  i wzajemne szkolenie wszystkich, którzy mają ciekawa ofertę turystyczną na obszarze naszej mapy. Zapraszamy właścicieli agroturystyk, atrakcji, restauracji itp. do kontaktu z naszym biurem i to w miarę pilnie. Będziemy indywidualnie z każdym z Was, robić opis waszego miejsca, dobierać ikonki, usadawiać je na mapie no i spróbujemy opanować szlaki i atrakcje w Waszych okolicach. Dodatkowo też, będziemy robić mały wywiad do książeczki i na naszą stronę. Wasza oferta turystyczna będzie w tym roku na mapie fizycznej, drukowanej, na mapie na naszej stronie, szerszy opis Was będzie też w książeczce ( 24 strony, format 210×210- każdy ma 1 stronę) tak aby przybliżyć Wasze postacie, produkty i historie w formie artykułów / 3/4 strony A4. Nasi i Wasi goście uwielbiają sobie poczytać takie rzeczy i jak przychodzą do galerii desperacko grzebiemy po gazetach czy w internecie, żeby Was przedstawić, dlatego w tym roku, kto będzie chciał kupi sobie śliczną książeczkę „Revita Warmia okolice Jezioran – MIEJSCA-LUDZIE-SMAKI-WRAŻENIA. Wszelkie szczegóły / koszty niebawem. Na razie prosimy o zabukowanie terminu 24 marca od 15.00 do 18.00 w tym czasie wszyscy, którzy będą na mapie się poznają i zaprezentują swoje oferty innym. Chodzi o to, że „ekipa” naszej mapy TWORZY WSPÓLNY PRODUKT TURYSTYCZNY – nie jesteśmy dla siebie konkurencją, tylko światem atrakcji dla naszych gości. Dlatego zależy nam aby właściciele agroturystyk, dowiedzieli się co oferują inni, aby móc zaplanować swoim gościom pobyt.

W związku z wielkim sukcesem naszego  Ekotargu, który odbywa się w sobotnie poranki, prosimy agroturystów o dostosowanie swoich turnusów tak aby goście przyjeżdżali w piątek wieczór i mieli okazję skorzystać z targu. Lub druga wersja, aby korzystali z targu jadąc do domu, po wymeldowaniu się.

ROZPOCZYNAMY TWORZENIE OFERT NA MAPĘ, SZLAKÓW, ARTYKUŁÓW O WAS NA STRONĘ I DO KSIĄŻECZKI,DLATEGO PROSIMY ZGŁASZAJCIE SIĘ DO NAS INDYWIDUALNIE ABY TO ZROBIĆ. KOSZTY UCZESTNICTWA W MAPIE USTALIMY, JAK ZDEFINIUJEMY ILE BĘDZIE CHĘTNYCH. To chciałabym do końca lutego ustalić, bo potrzebujemy zebrać pieniądze na druk w marcu. Na udział w mapie wystawiamy Faktury VAT więc będzie to normalny koszt promocji firmy.

Poniżej obrazki szkicowe tegorocznej mapy, uwaga robimy mapę na 2 lata/ więc Ci którzy otworzą się za rok, też powinni już być i zbierać klientów.  Będziemy je edytować w miarę postępów prac.

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK