Mikro domek Sauerwald – gotowy – zapraszamy po projekt lub na wakacje w pierwszym tego typu obiekcie

Stworzyliśmy od podstaw projekt budowlano-wykonawczy całorocznego domku rekreacyjnego dla naszego klienta, który ma 7 hektarów wspaniałych terenów leśno łąkowych, w pięknych okolicach. Obiekt został nazwany Sauerwald od przedwojennej nazwy niedalekiej miejscowości. Jest to pierwszy modelowy obiekt, w minimalistycznym stylu, z serii, którą właśnie rozwijamy.

W serii będą dostępne obiekty: 15, 25, 35 metrów zabudowy – na zgłoszenie, 45 i 60 metrów powierzchni zabudowy na pozwolenie. Nasze projekty w każdym wypadku są budowlano-wykonawcze z instrukcją budowy ( taka domkowa Ikea…zrób to sam) plus kosztorys. Mikro domki 15 i 25 metrów będą realizowane z elementów gotowych, gdzie każdy klient będzie mógł zamówić odpowiednio przycięte i poskręcane elementy do łatwego montażu.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego zrealizowanego domku i czekajcie na więcej konkretów. A tymczasem można wynajmować obiekt Sauerwald 1 i samodzielnie doświadczyć uroków podglądania natury z bazy jaką jest domek. więcej info fb:sauerwald

Who is marcelina

You need update your bio: Edit your profile

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BACK