Od 2015 roku jesteśmy certyfikowaną informacją turystyczną. Doradzimy Wam co zobaczyć w okolicy.

To nasza piękna społeczna mapa turystyczna 2016, którą stworzyliśmy na bazie przedwojennego podkładu dzięki czemu można odkrywać też stare nazwy miejscowości oraz ciekawe miejsca, które były tu przed wojną. Na starą mapę nałożyliśmy współczesne drogi asfaltowe, oraz główne drogi polne, a także oficjalne trasy rowerowe i całą masę ikon i znaczków, które symbolizują co ciekawego można robić w okolicy. Naszą „mądrość ludową” do mapy zbieraliśmy przez dwa miesiące przyjmując na małe wywiady różnych mieszkańców naszej gminy, także lokalizacja dzikich plaż, czy szlaku kajakowego z konkretnymi miejscami gdzie można wyjść z rzeki, to zasługa mieszkańców.

Mapa w formie drukowanej format A2 jest dostępna w Galerii Revita Warmia w Jezioranach, u agroturystów oraz w jeziorańskich restauracjach Retro i Klimat  i sklepie z gazetami u Pani Piaseckiej.

W roku 2018 planujemy edycję projektu i dodruk – dlatego chętnych do udziału w mapie / podpowiedzi co umieścić, oraz osoby chcące aby ich oferta znalazła się z tyłu/ zapraszamy do kontaktu już teraz e-mail:revitawarmia@gmail.com

a z tyłu oferty i namiary na naszych agroturystów

Jesteśmy koło szlaku Green Velo, zapraszamy ! 

BACK