Posiadłość nad jeziorem w Piszewie.

Jedyne w swoim rodzaju miejsce na Warmii. Od niemal 20 lat służy swoim właścicielom jako azyl od zgiełku codziennego życia oraz miejsce spotkań niezwykłych ludzi. Wielokrotnie był świadkiem plenerów malarskich, warsztatów jogi i medytacji a także niezliczonych rodzinnych uroczystości. Z początku jako odsunięty na uboczu pensjonat dla szukających ciszy i odpoczynku, a od 7 lat jako dom jednorodzinny. Całość inwestycji jest ogrodzona i poprzez swoje niespotykane położenie, pozwala na zachowanie prywatności.

Na terenie ponad 11 ha działki znajduje się prywatny las zasadzony kilkanaście lat temu przez właścicieli, Pozwala on w pełni cieszyć się bliskością przyrody, w sezonie jesiennym obfituje w grzyby a zimą pozwala obserwować zamieszkujące go dzikie sarny i zające.

3 zarybione stawy pozwalają na relaks podczas wędkowania. Własna linia brzegowa z prywatną plażą oraz podjazdem do zwodowania sprzętu wodnego, pozwala w pełni cieszyć tym co na Warmii najcenniejsze – czystymi jeziorami oraz przepięknymi widokami. Jezioro Luterskie, nad którym położony jest Dom Na Wzgórzu, jest zamieszkałe przez wiele gatunków rzadkich ptaków oraz raki. Usytuowanie plaży w niewielkiej zatoczce gwarantuje zachowanie prywatności oraz spokojny wypoczynek na łonie natury.

Działka: Powierzchnia działki: 11, 34 ha

Powierzchnia lasu: 4,5 ha

Powierzchnia domu: 400 m2

Inne budynki:

 • Garaż dwustanowiskowy wraz z mieszkaniem pracowniczym (pokój, kuchnia, łazienka) o
  łącznej powierzchni 75 m 2 (garaż 45m2 , mieszkanie 15m2, wiata 15m2)
 • Hala o łącznej powierzchni 250m2 z blachy trapezowej, dach brezentowy, drzwi automatyczne
 • Drewniany kurnik o powierzchni 24 m2 z wygrodzonym wybiegiem o łącznej powierzchni 750m2.
 • Dwustanowiskowa woliera z bażantami: 32 m2

Stawy: 3 zarybione stawy o łącznej powierzchni ok 1 ha

Linia brzegowa: 130 mb

Dodatkowe informacje:

 • 400 m od domu, ok 40 m od linii brzegowej jeziora znajduje się stare poniemieckie siedlisko z sadem owocowym (część starych drzew + kilkadziesiąt nowych nasadzeń).
 • możliwość zakupienia sąsiadującej działki z półwyspem, o wielkości ok. 5 ha.

DOM: Powierzchnia domu: 400 m2

 • Piwnica: 50 m2
 • Parter: 200 m2
 • Piętro: 200 m2
 • Wodociąg
 • Kanalizacja
 • Telefon
 • Pompa ciepła 23 kW ze zbiornikiem buforowym 1000 L. Wykorzystywana jest do ciepłej wody i ogrzewania domu. W każdym pomieszczeniu, do ogrzewania zastosowane są klimakonwektory z możliwością chłodzenia w okresie letnim.

Budynek wybudowany na początku lat ’90, położony na wzgórzu z przepięknym widokiem – z jednej strony na jezioro, z drugiej na las. Cały dom ocieplony, okna drewniane. Na parterze zadaszony duży taras z widokiem na jezioro. Na piętrze, rozległy balkon z widokiem na jezioro.

Parter:

Przestronna kuchnia z wyspą i wnęką gospodarczą otwarta na olbrzymi salon, 2 rozległe pokoje, gabinet, łazienka, korytarz, pomieszczenie gospodarcze ( garderoba z pralką i suszarką) Salon z położonym centralnie z dwustronnym kominkiem. Z salonu wyjście na taras oraz wejście do jednego z pokoi dziennych. Taras zadaszony, wyłożony płytkami granitowymi. Na wszystkich podłogach gres.

Piętro:

6 niezależnych pokoi, korytarz oraz duża łazienka wanną. Dodatkowo jeden z pokoi z własną, niezależną łazienką. Jeden z pokoi przerobiony na garderobę. Główna sypialnia z dużym zadaszonym balkonem z widokiem na jezioro. Na podłogach wykładzina podłogowa, w łazienkach gres.

Piwnica:

Piwnica pierwotnie służąca jako bar i pomieszczenie rekreacyjne – obecnie jako spiżarnia. Pozostała zabudowa drewniana z kontuarem barowym, zlew, szafki, stół bilardowy. W piwnicy umieszona jest pompa ciepła 23 kW wraz ze zbiornikiem buforowym 1000 l oraz zapasowy kocioł na paliwo stałe. Na podłogach gres. Duże przeszklone drzwi wejściowe do piwnicy oraz 2 drewniane okna doświetlają pomieszczenie.

cena: 4.000.000 zł do negocjacji , zapraszamy

Więcej informacji, zdjęcia pod naszym numerem telefonu: 691-059-861 lub bezpośrednio w naszym biurze w Jezioranach. Pl. Jedności Narodowej 14 „Galeria Revita Warmia”.

BACK