Klimatyczny dom w okolicach Osieka nad Wisłą, duża działka, własna skarpa i dojście do Wisły – wspaniały widok, stare drzewa, intymność i las obok – to wszystko 20 min. jazdy od Torunia – co umożliwia pracę w mieście i codzienny pełny relaks w domu.

Ta posiadłość, to klimatyczny, stary, ale zadbany dom ( nie wymagający remontów/gotowy do zamieszkania i własnej adaptacji wnętrza), duża działka 11239 m2, w skład której wchodzi płaski teren ze starymi drzewami, oraz malownicza skarpa prowadząca nad brzeg rzeki. Siedząc na tarasie tego domu pod dwoma wielkimi kasztanami, widzi się bardzo rozległy- bo na zakręcie- odcinek Wisły. Na ten cudowny widok można gapić się godzinami i koić nerwy po pracy lub po prostu się inspirować. Dom ma wielkość ok. 300 m2.  (280 licząc do 1,9 m/h). Na dole znajdują się 4 pokoje ( poprzedni właściciele połączyli je w strefę rodziców 2 pokoje z kominkiem) i strefę dziecka ( pokój dzienny i sypialnia) oprócz tego kuchnia ze spiżarką, jadalnia i salon z kominkiem ok. 40 m2 z nowoczesnym wielkim oknem tarasowym (przesuwanym) które otwiera salon na rzekę, także siedząc w salonie także widzimy rzekę. Strych jest w 3/4 ocieplony ( ogrzewany) jest zorganizowany jako pusta przestrzeń ( był pracownią właściciela-malarza), ale poprowadzone są przyłącza do łazienki, także organizacja łazienki to niewielki problem. Na dole jest tylko jedna łazienka. Cały dom wymaga dostosowania do potrzeb nowych właścicieli, jest w nim  tak wiele możliwości aranżacji, że nie ma sensu psuć zabawy nowym właścicielom.

Oprócz domu na działce są budynki gospodarcze, garaż z kanałem, i inne budynki parterowe oddzielone drzewami od domu. Poprzedni właściciele prowadzili tam warsztat kowalski. Budynki dodatkowe to ok. 350 m2 powierzchni, jednak środkowa część była spalona, więc dach wymaga wymiany. Generalnie tak samo jak dom „warsztaty” bo taką funkcję miały budynki, wymagają nowego pomysłu, ale w dużej mierze nadają się do użytku od zaraz ( dwa garaże i jeden ok 150 metrowy warsztat) oraz szopa na drewno. Także jeśli nowy właściciel chciałby prowadzić tam działalność to po wykonaniu podstawowych prac ( typu elektryka) może od razu działać, remontując spaloną część.

Dom posiada wszystkie media w tym studnię głębinową.

Działka: Powierzchnia działki: 1,12 ha /składa się z kilku mniejszych działek

Powierzchnia domu ok: 300 m2

Linia brzegowa Wisły.

cena: 800.000 zł 

Więcej informacji, zdjęcia pod naszym numerem telefonu: 691-059-861 , e-mail:revitawarmia@gmail.com lub bezpośrednio w naszym biurze w Jezioranach. Pl. Jedności Narodowej 14 „Galeria Revita Warmia”

posiadamy wyłączność na sprzedaż tej nieruchomości.

BACK